Desiertera Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime, Rpg, Desiertera, Academy
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am picat aici.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andrei

Andrei


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:04 pm

Hello. Ma numesc Andrei, am 16 ani si sunt din Bucuresti. Imi place fotbalul foarte mult, ca oricarui baiat, nu ? Imi place sa vorbesc mult cu fetele, ma inteleg mult mai bine cu ele, decat cu baietii, cu care mai mult ma cert sau ma tachinez. Mi se spune Spider, pentru ca am escaladat, sa zic asa, o parte a scolii xD, cu riscul de a cadea, dar nu mi-a pasat am fost increzator si Bang sunt in viata si printr-un absurd postez aici. As vrea sa-mi fac prietenii noi xD. Daca aveti intrebari le astept si voi raspunde cu mare placere. Very Happy 
[tr]Editat de admin
Unde iti este fisa de la personaj am spus clar la reguli fara ea nu este voie si avatarul la fel!!!
[/tr]
Sus In jos
Abbeh.

Abbeh.


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:09 pm

- Eşti nou? l-am întrebat
Sus In jos
http://www.narutostar.com
Andrei

Andrei


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:12 pm

- Sunt nou ! i-am raspuns.- Ce te aduce pe aici ? m-am gandit sa o intreb pe tanara domnita care a fost asa de draguta incat a trecut pe aici.
Sus In jos
Abbeh.

Abbeh.


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:14 pm

- Păi, mă gândeam să fiu sociabilă. Plus că nu cunosc pe nimeni p-aici. Doar un tip, dar mă rog. îi spun râzând
Sus In jos
http://www.narutostar.com
Andrei

Andrei


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:15 pm

- Si ai vrea sa ma cunosti pe mine ? i-am spus cu un zambet strengar pe fata.
Sus In jos
Abbeh.

Abbeh.


Mesaje : 223
Data de inscriere : 01/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:16 pm

- De ce nu? l-am întrebat zâmbind
Sus In jos
http://www.narutostar.com
Andrei

Andrei


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:19 pm

- Este minunat, deja am o prietena pe acest forum , spun eu zambind. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am picat aici. Empty
MesajSubiect: Re: Am picat aici.   Am picat aici. Icon_minitime

Sus In jos
 
Am picat aici.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Desiertera Academy :: Camere :: Camere-
Mergi direct la: